Neworkom Local App
Fabriano

Caffè Della Posta

Kafe e vendosur në qendër të Fabriano, ideale për çdo kohë të ditës, nga mëngjesi deri tek aperitivi. Ne po ju presim me mirësjellje dhe mirësi.

Ruaje si të preferuar

Kontaktet


Caffè Della Posta
Piazzale Giambattista Miliani n. 1, 60044, Fabriano, Ancona, Italia
ItalyOrari


Domenica pomeriggio chiuso

E hene 7:00 / 22:00

E martë 7:00 / 22:00

E mërkurë 7:00 / 22:00

Enjte 7:00 / 22:00

E premte 7:00 / 22:00

E shtunë 7:00 / 22:00

E diel 7:00 / 22:00

Rishikim

Per te postur nje rishikim, duhet te jeni te regjistruar dhe verifikuar!

Login
Copyright © 2020 NWK Technologies Ltd. | Co. Reg. No.: 12315266
20-22 Wenlock Road, London N1 7GU – United Kingdom